Головна


Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Зоологічна галерея».

Підведено підсумки конкурсу дитячого малюнка «Зоологічна галерея», який проводився Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді Міністерства освіти і науки України. Його мета залучення учнівської молоді до активної природоохоронної діяльності, формування екологічної свідомості та дбайливого ставлення до тварин.

За результатами підсумків журі нагороджені грамотами Національного еколого- натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України юннати Запорізького краю:

Показати далi...

Учнівська делегація Запорізької області – учасники Всеукраїнського фестивалю патріотичних дій в м. Київ

З 12 по 15 липня 2021 року комунальний заклад «Запорізький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Запорізької обласної ради забезпечив участь учнівської делегації області у Всеукраїнському фестивалі патріотичних дій на базі Всеукраїнського профільного табору «Юннат».

Показати далi...

Юннати Запорізького краю – учасники Всеукраїнського збору лідерів Дитячого екологічного парламенту (ДЕП)

З 05 по 08 липня 2021 року у Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді (м. Київ) відбувся Всеукраїнський збор лідерів Дитячого екологічного парламенту (ДЕП).

Показати далi...

Юні дослідники Запорізького краю - учасники Всеукраїнського зльоту юних дослідників-природознавців

З 29 червня до 02 липня 2021 року комунальний заклад «Запорізький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Запорізької обласної ради забезпечив участь учнівської делегації області у Всеукраїнському зльоті юних дослідників-природознавців (м. Київ, Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді). Команду Запорізької області представляли переможці Всеукраїнських конкурсів аграрного та біологічного напрямків:

Показати далi...

Проведено свято «Маленькі друзі природи»

29 червня 2021 року педагогами Запорізького обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді для вихованців пришкільного денного табору «Сонячний» при ЗЗШ № 52 м. Запоріжжя проведено підсумкове свято «Маленькі друзі природи». Школярі активно залучились до вікторини «Що я знаю про Екоцентр ?», конкурсу малюнків на асфальті «Феєрія природи» та виготовлення картини з паперу. Родзинкою свята стало проведення майстер-класу з фейс-арту «Логотип ЗОЦЕНТУМ на згадку». У нагороду за свої старання діти отримали розмальовки на обличчі та долоньках. Неперевершена атмосфера заходу та море позитиву нікого не залишили осторонь.

Показати далi...

Конституція України в житті кожної дитини 24 червня 2021 року з нагоди 25-ї річниці Конституції

України для школярів денного табору «Сонячний» при ЗЗШ № 52 м. Запоріжжя педагогами Запорізького обласного центру еколого-натуралістичної творчості були проведені заходи: перегляд фільму «Історія Української Конституції», пізнавальна година «Країна мрій і прав дитини», калейдоскоп цікавих повідомлень «Від громадянина України – до громадянина Землі». Під час цікавих завдань та ігор, діти поглибили свої знання про Конституцію України, історію її створення та виготовили декоративне панно з елементами національної символіки.

Показати далi...

<<
1
2
3
4
5
6
7
8
9
>>