Сторінка психолога


СПИСОК ПСИХОЛОГІЧНОЇ ЛІТЕРАТУРИ ДЛЯ БАТЬКІВ1. Гиппенрейтер Ю.Б. "Общаться с ребенком. Как?"


- Як побудувати нормальні відносини з дитиною?

- Як змусити її слухатися?

- Чи можна поправити відносини, якщо вони зовсім зайшли в глухий кут?

Практика виховання рясніє подібними «вічними» питаннями. Чи може психологія допомогти батькам, вчителям, вихователям в їх вирішенні?

Безумовно, може. В останні десятиліття психологи зробили ряд чудових відкриттів. Одне з них - про значення стилю спілкування з дитиною для розвитку його особистості.


Картинки по запросу


2. Гиппенрейтер Ю.Б. “Общаться с ребенком. Так?”


Ця книга розширює і поглиблює теми попередньої книги автора «Спілкуватися з дитиною. Як? », Яка стала лідером продажів завдяки рідкісному поєднанню наукової глибини і ясності викладу.

У новій книзі обговорюються численні запитання, які хвилюють батьків: «Як її виховувати? Як привчати до дисципліни? Як карати? Як змусити її добре вчитися?» Розбираються і пояснюються нові важливі подробиці і прийоми мистецтва ефективного спілкування.
3. Корчак Януш «Как любить ребенка»


Ця книга великого педагога і гуманіста Януша Корчака - справжня енциклопедія виховання людини, від грудного віку до становлення особистості і самоврядування підлітків.

У ній - серйозність спостережень вченого і м'який ліризм художника слова. Текст Корчака насичений безцінними думками, яскравими метафорами і чіткими рекомендаціями. Протягом багатьох десятиліть ця книга служить надихаючим орієнтиром для мільйонів батьків.4. Мурашова Е. «Понять ребенка:Психологические проблемы ваших детей»


Книга практикуючого психолога Є.В. Мурашової розкриває проблеми виховання і психологічного розвитку дітей дошкільного і шкільного віку. Спираючись на точні рекомендації автора, ви зможете вирішити, в яких випадках вам слід звернутися до фахівця, а коли проблему можна вирішити самостійно.

Видання покликане допомогти батькам не тільки виростити психічно здорову дитину, але і сформувати розвинену сучасну особистість з хорошим життєвим потенціалом.5. Зажигина М.А. "Чего не стоит делать родителям, но что они все равно делают".


Автор - професійний дитячий і сімейний психолог, багато років консультує батьків, - пише про основні психологічні проблеми, що виникають у дітей дошкільного віку (від народження до 6-7 років).

Опис кожної проблеми включає в себе аналіз причин її виникнення, типових помилкових дій батьків, несприятливих зовнішніх умов, які поглиблюють ситуацію, а також наслідків помилок і можливих способів подолання проблем.

Закрити...