Головна


Всеукраїнський фестиваль «Україна-сад» у м. Київ.

15-18 жовтня 2019 року Запорізький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді організував участь команди Запорізької області у Всеукраїнському фестивалі «Україна-сад» у м. Київ.

У складі команди – Ларик Анастасія, учениця 10 класу Запорізької гімназії №8, та вихованці агрохімічного гуртка «Юний дослідник» (керівник гуртка Костенко Н.І.), учні 11 класу КЗ «Дніпрорудненська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів «Світоч» Василівської районної ради Запорізької області: Ємельянова Катерина, Крамчанин Аліна.

Команда юних садівників отримала грамоту Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки за ІІІ місце у Всеукраїнському фестивалі у номінації «За презентацію виставки, просвітницьку діяльність та вагомий внесок в галузі садівництва».

Ларик Анастасія посіла ІІ місце в науково-практичній конференції Всеукраїнського дитячого фестивалю «Україна-сад».

Під час Всеукраїнського фестивалю юні садівники зустрілись з науковцями, обмінювалися досвідом, брали участь у науково-практичній конференції, майстер-класах за участю провідних наукових співробітників Національного ботанічного саду ім. Гришка, презентували свої досягнення на виставці, висаджували фруктові саджанці, закладали «Алею Миру». Під час проведення фестивалю учасники відвідали військовопоранених у Київському військовому шпиталі з дарунками садів, вирощених власними руками, з побажаннями швидкого одужання. Під час культурної програми вихованці з задоволенням переглянули виставу у театрі Лесі Українки.

Закрити...

<<
1
2
3
4
5
6
7
8
9
>>