Головна


Обласний зліт юних натуралістів «Обереги моєї Батьківщини»

17 жовтня 2019 року Запорізьким обласним центром еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді проведено Обласний зліт юних натуралістів «Обереги моєї Батьківщини».

В заході брала участь учнівська молодь з 10 закладів позашкільної освіти області: Запорізького обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді, Дитячого парку «Запорізький міський ботанічний сад», Міського палацу дитячої та юнацької творчості та Будинку дитячої та юнацької творчості Заводського району м. Запоріжжя, Мелітопольського центру позашкільної освіти, Енергодарського центру дитячої та юнацької творчості, Токмацького центру дитячої та юнацької творчості, Приморського центру дитячої та юнацької творчості, Комплексного позашкільного навчального закладу Будинок дитячої та юнацької творчості Пологівського району. Заклади загальної середньої освіти були представлені учнями

Михайлівського, Чернігівського районів, Вознесенівського району м. Запоріжжя, Вільнянської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату, Малобілозерської спеціалізованої естетичної школи-інтернату II-III ступенів «Дивосвіт».

Юних майстер народних ремесел привітала методист з позашкільної освіти Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації – Чурікова Лариса Василівна, директор Запорізького обласного центру – Ярмощук Микола Анатолійович.

Під час зльоту було проведено конкурс на кращого юного майстра народних ремесел з флористики та дизайну, плетіння з природного матеріалу, декоративного розпису, глино- та тістопластики, вишивки.

Цікавими та змістовними були майстер-класи по виготовленню оберегів:

ляльки-мотанки,

коника-мотанки,

глиняних іграшок

Прикрасою заходу була виставка «Обереги моєї Батьківщини», на якій учасники представили творчі роботи з природного матеріалу – флористичні композиції, вишиті рушники, серветки , пано, роботи виготовленні з лози, глини та дерев'яні вироби з петриківським розписом.

Учасники заходу за творчу самореалізацію та наполегливість у процесі створення виробів декоративно-ужиткового мистецтва отримали Грамоти Департаменту освіти і науки облдержадміністрації та подарунки.

Закрити...

<<
1
2
3
4
5
6
7
8
9
>>