Головна


Всеукраїнський зліт учнівських виробничих бригад, трудових аграрних об’єднань у м. Львів.

07-09 жовтня 2019 року Запорізький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді організував участь команди Запорізької області у Всеукраїнському зльоті учнівських виробничих бригад, трудових аграрних об’єднань закладів загальної середньої та позашкільної освіти у м. Львів.

У складі команди – переможці І етапу конкурсу – вихованці агрохімічного гуртка «Юний дослідник» (керівник гуртка Костенко Н.І.), учні 11 класу КЗ «Дніпрорудненська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів «Світоч» Василівської районної ради Запорізької області: Пан Катерина, Пенчук Євген та Вовк Вікторія.

Команда юних дослідників отримала грамоту Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки за І місце у Всеукраїнському зльоті у номінації «Виставка-презентація «Щедрість рідної землі», представив сорти і гібриди різноманітних сортів яблук, груш, солодкого перцю, помідорів, капусти, моркви та екзотичних для нашої країни плодів хурми, зізіфусу, айви, інжиру, арахісу, що були вирощені на дослідницьких ділянках вихованцями гуртка «Юний дослідник».

На відкритому захисті науково-дослідницьких робіт на секції «Овочівництво» Пан Катерина з роботою «Сортовипробування Голландської капусти «Агресор F1» на Півдні України» посіла ІІ місце.

Для учасників Всеукраїнського зльоту організована зустріч з науково-педагогічними працівниками Львівського національного аграрного університету; захоплюючі екскурсії у виставковий зал стародруків і рідкісних видань наукової бібліотеки ЛНАУ, до фермерського господарства «Західний равлик» (с. Солонка) та вулицями вечірнього Львова.

В рамках заходу проведені педагогічні читання «Формування підприємницької компетентності в умовах закладу позашкільної освіти еколого-натуралістичного напряму». Керівник делегації отримала сертифікат учасника педагогічних читань.

За результатами заходу видано збірку матеріалів Всеукраїнського зльоту учнівських виробничих бригад, трудових аграрних об’єднань закладів загальної середньої та позашкільної освіти, де надруковані стаття керівника делегації Ткаченко Т.В. та керівника гуртка Костенко Н.І. «Аграрне об’єднання школярів – справжня життєва школа» та тези науково-дослідницької роботи Пан Катерини.

Закрити...

<<
1
2
3
4
5
6
7
8
9
>>