Головна


Юні екологи Запорізької області – учасники Всеукраїнського збору екологів в м. Суми.

З 4 по 7 червня 2019 року Запорізьким обласним центром еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді була організована участь команди Запорізької області у XIII Всеукраїнському експедиційно-польовому зборі команд юних екологів у місті Суми.

До складу команди входили:

- Страшко Діана,

- Левченко Катерина,

- Бердецька Анжела - учні Андріївської спеціалізованої різнопрофільної школи І-ІІІ ступенів Бердянської районної ради Запорізької області, вихованці гуртка «Людина і довкілля» Комунального закладу «Запорізький обласний Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Запорізької обласної ради.

Юні Запорізького краю представили звіт-презентацію про проведені експедиції та польові практики на природоохоронних територіях Запорізької області.

Цікавою була фотовиставка з теми «Біорізноманіття природоохоронних територій», де також був представлений і Запорізький край.

Вихованці взяли участь у польових дослідженнях на територіях природно-заповідного фонду Сумської області «Гетьманський національний природний парк». Тема досліджень «Екологічний моніторинг біорізноманіття природоохоронних територій».

Також була вражаюча пішохідна екскурсія «Суми – місто над Пслом».

Команда Запорізької області посіла: I місце – у виставці фоторобіт, II місце – за презентацію результатів проведених експедицій на території Запорізької області, III місце –за польові дослідження в «Гетьманському національному природоохоронному паркі» з теми «Оцінка запасів карбону у фітомассі».

За результатами оцінювання конкурсних заходів збору учасники нашого краю посіли ІІІ місце.

Закрити...

<<
1
2
3
4
5
6
7
8
9
>>