Головна


Юннати Запорізького краю у ⅩⅠⅤ Всеукраїнському конкурсі дослідно-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник»

Юннати Запорізького краю стали учасниками ⅩⅠⅤ Всеукраїнського конкурсу дослідно-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник» 2019 у м. Києві


З 21 по 23 травня 2019 року юні дослідники Запорізького краю стали учасниками Всеукраїнського конкурсу дослідно-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник» 2019, який відбувся у м. Києві.

Комунальний заклад «Запорізький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Запорізької обласної ради організував участь у заході школярів Запорізької області. До складу команди увійшли гуртківці Запорізького обласного центру еколого-натуралістичної творчості:

- Алькема Іван та Нерезова Вікторія, учні 6 класу КЗ «Запорізька школа-інтернат «Козацький ліцей» Запорізької обласної ради;

- Тарабанова Єлизавета, учениця 6 класу КЗ «Гуляйпільська загальноосвітня школа Ⅰ-ⅠⅠⅠ ступенів» Гуляйпільської міської ради;

- Коняшкіна Вероніка, учениця 5 класу Енергодарської багатопрофільної гімназії «Гармонія» Енергодарської міської ради.

Під час конкурсу Коняшкіна Вероніка презентувала свою дослідницьку роботу на тему «Вплив цукорозамінників на плодову мушку» на секції «Охорона здоров’я» і за Ⅰ місце нагороджена грамотою Національного еколого-натуралістичного центру.

Нерезова Вікторія презентувала свою дослідницьку роботу на тему «Запилення ентомофільних культур Запорізького регіону» на секції «Рослини навколо нас» і за ⅠⅠⅠ місце нагороджена грамотою Національного еколого-натуралістичного центру.

Грамотою в номінації «Обдаровані діти – надія «України» на секції «Я і природа» були нагороджені Алькема Іван та Тарабанова Єлизавета.

Для учасників конкурсу був організований виступ Музею популярн6ої науки і техніки «Експерементаніум» Діти брали участь в патріотичній акції «Подарунок воїну АТО» (Школа народних ремесел).

Керівник делегації Яковенко О.М. отримала подяку за сприяння та забезпечення успішного науково-педагогічного супроводу учнівських розробок у ⅩⅠⅤ Всеукраїнському конкурсі дослідно-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник» 2019.

Закрити...

<<
1
2
3
4
5
6
7
8
9
>>