Головна


Юннати Запорізького краю стали учасниками Vll Всеукраїнського експедиційно-польового збору команд юних зоологів у м. Черкаси

З 21 по 23 травня 2019 року юні зоологи Запорізького краю стали учасниками Всеукраїнського експедиційно-польового збору команд юних зоологів який відбувся в м. Черкаси.

Комунальний заклад "Запорізький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді" Запорізької обласної ради організував участь у заході школярів Запорізької області. До складу команди увійшли гуртківці Запорізького обласного центру еколого-натуралістичної творчості (учні 9 класу Запорізької гімназії № 28 - Семененко Тимур і Рижов Кирило) та учениця 9 класу ліцею № 10 м. Мелітополь - Герасименко Ксенія.

Під час збору Герасименко Ксенія презентувала свою дослідницьку роботу на тему: "Різноманітність пташиних зграй сірих журавлів і диких гусок у період міграції."

Команда юних зоологів Запорізької області нагороджена грамотою Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді за 2 місце у конкурсі-презентації результатів проведених досліджень із вивчення фауни рідного краю та за 3 місце у конкурсі фоторобіт "Дивовижна фауна України". Грамотою в номінації кращій ентомолог був нагороджений Семененко Тимур. Рижов Кирило нагороджений грамотою в номінації "Охорона дикої фауни".

Для учасників збору була організована еколого-пізнавальна подорож в Канівський природний заповідник та зоологічні практикуми з ентомології, орнітології, охорони дикої фауни.

Керівник делегації Ухабатова Т. М. була нагороджена грамотою за ефективну організаційну роботу та підготовку дітей до участі у VII Всеукраїнському експедиційно-польовому зборі команд юних зоологів.

Закрити...

<<
1
2
3
4
5
6
7
8
9
>>