Головна


Відбувся обласний етап Всеукраїнського конкурсу педагогічних працівників закладів позашкільної освіти «Джерело творчості»

27 лютого 2019 року на базі комунального закладу «Запорізький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» ЗОР Запорізьким обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти було проведено очний тур обласного етапу Всеукраїнського конкурсу педагогічних працівників закладів позашкільної освіти «Джерело творчості» в номінації «Керівник гуртка – 2019».

В очному турі конкурсу змагалися 10 творчих педагогів з 5 позашкільних закладів та 1 закладу загальної середньої освіти. Методисти ЗОЦЕНТУМ приймали участь в оцінюванні презентаційних матеріалів учасників еколого-натуралістичного напрямку. Інноваційний досвід конкурсантів з Центру позашкільної освіти Мелітопольської міської ради (тема «Валеологічні аспекти формування здорового способу життя вихованців в освітянському просторі позашкільного закладу») та з Енергодарського центру туризму, краєзнавства та спорту Енергодарської міської ради (тема «Реалізація ідеї дитиноцентризму в роботі гуртка еколого-натуралістичного напряму») зацікавив керівників гуртків ЗОЦЕНТУМ та буде використано в роботі. Оргкомітет, журі та учасники заходу відвідали лабораторію «Куточок живої природи», Музей хліба, екологічний та валеологічний кабінети Центру.

Закрити...

<<
1
2
3
4
5
6
7
8
9
>>