Головна


Юннати Запорізького краю – учасники Всеукраїнського конкурсу юних зоологів і тваринників

З 29 січня до 2 лютого 2019 року комунальний заклад «Запорізький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Запорізької обласної ради організував участь школярів Запорізької області у Всеукраїнському конкурсі юних зоологів і тваринників, який відбувся в м. Києві.

Головне завдання конкурсу – виявлення і підтримка учнів, у яких є здібності до дослідницько-експериментальної діяльності в галузі зоології і тваринництва.

До складу команди увійшли вихованка Мелітопольського «Центру позашкільної освіти» (Димитрова Дар’я), учень Великобілозерської ЗОШ №3 Великобілозерської сільської ради Великобілозерського району (Нагорний Іван), учениця Вознесенської гімназії «Орієнтир» Мелітопольської районної ради (Хицай Ксенія), учень Приморського регіонального українсько-болгарского багатопрофільного ліцею Приморської районної ради (Войніков Дмитро), учениця Токмацької ЗОШ № 6 Токмацької міської ради (Олефіренко Олена), учениця Запорізького багатопрофільного ліцею № 62 Запорізької міської ради (Гриб Марія).

Переможцями Всеукраїнського конкурсу юних зоологів і тваринників стали:

- Гриб Марія, (I місце з проектом «Особливості селекції орловської рисистої породи коней у Запорізькому регіоні»);

- Нагорний Іван (II місце з проектом «Шляхи вирішення білкової проблеми за вирощування гібридних кролів»);

- Димитрова Дар’я (II місце з проектом «Біологія Сиворакші (CORACIAS GARRULUS) і перспективи її охорони на Мелітопольщині»);

- Хицай Ксенія (ⅠⅠ місце з проектом «Сучасний розвиток галузі вівчарства в Запорізькій області»);

- Войніков Дмитро (ⅠⅠ місце з проектом «Особливості онтогенезу молюсків роду Achatina у домашніх умовах»);

- Олефіренко Олена (учасник з проектом «Компола»).

В рамках заходу учасники конкурсу мали можливість поспілкуватися з вченими Національного університету біоресурсів і природокористування України та отримати від них рекомендації.

Закрити...

<<
1
2
3
4
5
6
7
8
9
>>