Головна


Громадянське виховання та соціалізація гуртківців – пріоритетна мета педагогів ЗОЦЕНТУМ

Проблема національно-громадянського виховання та соціалізації молоді є однією з найважливіших для демократичного розвитку країни.

Формування громадянськості як інтегративної якості особистості дає можливість людині відчувати себе морально, соціально, етично та юридично дієздатною та захищеною.

Гуманістичні засади громадянського виховання вперше висвітлив у 1970 році Василь Сухомлинський. Він вважав першочерговою умовою формування громадянина організацію емоційно насиченого діяльного трудового життя шкільного колективу, який ефективно впливає на встановлення громадянської позиції кожного індивіда.

Тому 31 січня в ЗОЦЕНТУМ було проведено засідання педагогічної ради, на якому в рамках науково-методичної проблеми Центру «Здійснення громадянсько- патріотичного виховання та соціалізації особистості в сучасному позашкільному еколого-натуралістичному закладі» розглянуто питання громадянського виховання гуртківців через природоохоронну, еколого-натуралістичну, експериментально-дослідницьку роботу.

З доповіддю та співдоповіддю з даного питання виступили Ульянова Олена Іванівна, заступник директора з навчально-виховної роботи та Веденяпіна Вікторія Іванівна, завідувачка екологічного відділу.

Директор Центру М.А.Ярмощук підвів підсумки засідання педради та визначив завдання колективу для організації роботи по формуванню громадянської позиції у вихованців закладу а саме:

- методичному відділу (Ткаченко Т.В.) розробити заходи щодо надання методичної та практичної допомоги керівникам гуртків з питань громадянського, патріотичного. національного виховання учнів;

- організаційно-масовому відділу (Жабицька А.Г.) провести цикл виховних заходів громадянсько-патріотичного спрямування (за планом ЗОЦЕНТУМ на 2019 рік);

- екологічному відділу (Веденяпіна В.І.) забезпечити залучення гуртківців до еколого-натуралістичної, природоохоронної, дослідницької роботи як основи громадянсько-патріотичного виховання та вивчити питання щодо придбання інноваційних програм «Lego».


- Забезпечити участь вихованців Центру:

- у обласних етапах Всеукраїнських конкурсів «Вишиванка дитячими руками». (березень 2019 р.) «Вчимося заповідувати» (жовтень 2019 р.) «Квітуча Україна» (травень 2019 р.) «Моя країна ‒ Україно!» (січень 2019 р.)

- у обласних масових заходах:

- екологічному форумі «Зелене мереживо Запорізького краю»

(квітень 2019 р.)

- зльоті юних натуралістів «Обереги моєї Батьківщини»

(жовтень 2019 р.)

- Забезпечити участь Деревянченко Р.В. у Всеукраїнському циклі тренінгів по громадянській освіті за програмою «Я – громадянин України»

Закрити...

<<
1
2
3
4
5
6
7
8
9
>>