Головна


Про участь у Всеукраїнському семінарі-нараді «Нові виміри результативності позашкільної освіти: вимоги часу, сучасні практики»

Згідно плану Національного еколого-натуралістичного Центру Міністерства освіти і науки з 30 жовтня по 1 листопада 2018 р. у м. Суми було проведено семінар-нараду для керівників обласних екоцентрів «Нові виміри результативності позашкільної освіти: вимоги часу, сучасні практики»

Від Запорізького обласного еколого-натуралістичного Центру участь в нараді взяла заступник директора з навчально-методичної роботи Ульянова Олена Іванівна.

Програма семінару була дуже насиченою і цікавою. Так, методико-педагогічний діалог «Концептуальні засади розвитку позашкільної освіти в контексті сучасних соціально-освітніх вимог», модератором якого був Володимир Валентинович Вербицький, націлив присутніх на роботу з пріоритетних завдань педагогічних колективів: розроблення моделей освітньої діяльності закладів позашкільної освіти з урахуванням завдань освіти для сталого розвитку.

Перегляд презентаційних матеріалів «Позашкілля Сумщини: погляд у майбутнє», виставки творчих робіт учасників обласного соціально-освітнього навчально-патріотичного проекту «Голос крові: ми-Українці!» знайомство з інтеграційною платформою «Stem у позашкіллі», професійне спілкування у форматі круглого столу з теми «Діяльність закладів позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю в контексті Концепції Нової української школи» дали змогу визначити нові обрії в роботі і нашого центру.

Екскурсія ‒ перфоманс «Вулицями старого міста», екскурсійна програма до музею грошей Навчально-наукового інституту бізнес-технологій Сумського державного університету, святкова програма «Сто років позашкіллю-політ успішний!» залишили у учасників семінару незабутні враження.

До семінару-наради видано збірник «Новації у позашкільній освіті», в якому розміщена і стаття директора ЗОЦЕНТУМ Миколи Анатолійовича Ярмощука «Про деякі аспекти інноваційної діяльності в освітньому процесі закладу позашкільної освіти.

Закрити...

<<
1
2
3
4
5
6
7
>>