Головна


Проведено обласний етапі Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Зоологічна галерея»

В лютому-березні 2021 року комунальним закладом «Запорізький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Запорізької обласної ради було проведено обласний етап Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Зоологічна галерея». В конкурсі брали участь здобувачі освіти закладів загальної середньої та позашкільної освіти Запорізької області віком від 12 до 16 років; було надіслано близько 220 робіт з закладів освіти: Більмацького, Бердянського, Веселівського, Великобілозерського, Вільнянського, Василівського, Запорізького, Гуляйпільського, Мелітопольського, Кам’янсько-Дніпровського, Новомиколаївського, Оріхівського, Приморського. Приазовського, Пологівського, Якимівського районів; міст Бердянськ, Запоріжжя, Мелітополь, Токмак, Енергодар, закладів обласного підпорядкування.

Конкурс проводився з метою виховання ціннісного ставлення учнів до біорізноманіття свого регіону, розвитку творчої художньої активності учнівської молоді в анімалістичному жанрі.

На конкурс були представлені дитячі малюнки з зображенням птахів та ссавців, які мешкають на території регіону, представники різних зоогеографічних областей світу.

Школярі дуже творчо підійшли до виконання завдань конкурсу. Малюнки відрізнялися індивідуальністю і креативністю творчого почерку, реальністю вигляду та характерних ознак тварин.Ознайомитись з роботами учасників конкурсу за посиланням

Закрити...

<<
1
2
3
4
5
6
7
8
9
>>