Головна


Вітаємо майбутніх науковців!!!

З 5 по 8 листопада уперше за всю свою історію пройшов фінал Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в онлайн-форматі, який об’єднав всю Україну та висвітлив її потенціал. Нові правила, нові умови, нові стандарти міжнародного зразка, новий досвід – це те, що пропонував цього року своїм учасникам конкурс.

Учнівські наукові проєкти аналізувались за стандартами оцінювання міжнародного рівня. Такий формат передбачав сім нових компонентів: електронна реєстрація, підписання декларації академічної доброчесності, перевірка тексту роботи на плагіат, написання анотації дослідження, мотиваційний лист, постерний захист і наукова конференція.

Члени журі онлайн оцінювали вміння учасників презентувати дослідження у форматі «запитання-відповідь», аргументовано доводити свою точку зору на постерному захисті (орієнтуватися в темі проєкту й галузі знань загалом), а також презентувати найбільш суттєві результати дослідження на науковій конференції перед усіма учасниками секції.

Вітаємо переможців ІІІ етапу конкурсу МАН – членів Запорізького територіального відділення МАН – Каряку Сергія та Тодоришина Данііла, випускників Запорізького багатопрофільного ліцею № 99, а зараз студентів Київського національного університету ім. Тараса Шевченко, які посіли відповідно ІІ місце на секції «Екологія» відділення «Екологія і аграрні науки» та ІІІ місце на секції «Загальна біологія» відділення «Хімія і біологія».

Конкурс-захист минув, однак залишив неймовірні згадки, щедрий урожай юних талантів і надії на нові та ще крутіші результати. Цьогорічні нововведення допоможуть налаштувати майбутніх учасників змагань на більш відповідальний і зрілий підхід до підготовки проєктів, дати їм ще зі школи навички написання академічних текстів, презентації своєї ідеї у постерному форматі, навички необхідні для реалізації свого дослідження в конкурентних умовах.

Закрити...

<<
1
2
3
4
5
6
7
8
9
>>