Головна


«Стежками юннатівського руху»

У 2020 році позашкільники України відзначають 95- річчя юннатівського руху. З нагоди цієї події Національний еколого- натуралістичний центр спільно з обласними та районними еколого -натуралістичними центрами проводить Всеукраїнську ювілейну естафету «Стежками юннатівського руху».

Програма Естафети включає проведення різноманітних майстер-класів, квестів, виступи колективів екологічної просвіти, круглі столи, флешмоби, ток-шоу, екологічні акції, обмін досвідом роботи, конкурсно-пізнавальні, екскурсійні програми, конференції, інші заходи з передачі Естафети. Атрибутами Естафети є перехідний естафетний кубок та естафетна книга.

Естафета стартувала в комунальному закладі «Обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю» Сумської обласної ради . Далі естафету підхопили юннати Чернігівщини та Київської області. А 21 жовтня і 22 жовтня Запорізький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді приймає естафету у юних природоохоронців Херсонщини та передає естафетний кубок Донецькій області.

Запрошуємо команди творчих учнівських об`єднань закладів загальної середньої та позашкільної освіти, закладів освіти обласного підпорядкування від районів (міст) області та об`єднаних територіальних громад Запорізької області взяти участь у естафеті.

Закрити...

<<
1
2
3
4
5
6
7
8
9
>>