Головна


Всеукраїнські конкурси: винахідницьких і раціоналізаторських проєктів та юних зоологів і тваринників

З 17 до 21 лютого 2020 року комунальний заклад «Запорізький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Запорізької обласної ради організував участь школярів Запорізької у Всеукраїнських конкурсах: винахідницьких і раціоналізаторських проєктів еколого-натуралістичного напрямку та юних зоологів і тваринників, які відбулися в м. Києві.

Мета конкурсів - підтримка дослідницько-експериментальної діяльності учнів, які мають досвід роботи в галузях зоології та сільського господарства, розкриття їх наукового потенціалу, всебічна підтримка обдарованої молоді, підготовка її до активної розбудови держави.

В постерному захисті власних проєктів в рамках конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проєктів еколого-натуралістичного напрямку в категорії «Сільськогосподарське дослідництво та винахідництво» брали участь:

- Жученко Ольга, учениця 9 класу філії Великобілозерського НВК № 1 (школа-дитячий садок) Великобілозерської загальноосвітньої школи № З Великобілозерської сільської ради Великобілозерського району (тема проєкту «Дослідження впливу природного органічного добрива «Біо-гель» на врожайність і вирощування капусти»);

- Пенчук Євген, учень 11 класу КЗ «Дніпрорудненська спеціалізована школа І-ІІІ ст. «Світоч», вихованець гуртка КПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді» Василівської районної ради (тема проєкту «Підбір сортів арахісу для вирощування на півдні України. Агротехнічні прийоми його вирощування»).

За результатами оцінки журі Жученко Ольга посіла ІІ – місце, Пенчук Євген – ІІІ – місце.

Учасниками конкурсу юних зоологів і тваринників були вихованці КЗ «Центр позашкільної освіти» Мелітопольської міської ради (Димитрова Дар'я, Петракова Марія, Рубцов Никита), учениця філії Великобілозерського НВК № 1 (школа-дитячий садок) Великобілозерської загальноосвітньої школи № З Великобілозерської сільської ради Великобілозерського району (Жученко Ольга).

Переможцями Всеукраїнського конкурсу юних зоологів і тваринників стали:

- Жученко Ольга, (ІІІ місце з роботою «Шляхи вирішення білкової проблеми за вирощування гібридних кролів»);

- Рубцов Никита (IІI місце з роботою «Птахи на лінії електромереж: ризики та загрози»);

- Димитрова Дар’я (IІI місце з роботою «Вплив абіотичних і антропогенних факторів на макрозообентос р. Молочної в околицях міста Мелітополя».

В рамках заходу учасники конкурсу мали можливість поспілкуватися з вченими Національного університету біоресурсів і природокористування України та Національного антарктичного наукового центру і отримати від них рекомендації.

Закрити...

<<
1
2
3
4
5
6
7
8
9
>>