Головна


Вітаємо переможців ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу МАН!

23 лютого 2020 року відбувся обласний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів територіального відділення Малої академії наук України. У першому турі – контрольної роботи з базової дисципліни, на наукових відділеннях «Хімія та біологія» та «Екологія і аграрні науки» взяли участь 197 учнів майже з усіх регіонів області (за винятком Вільнянського, Михайлівського, Приазовського, Розівського та Якимівського районів), з них тільки 149 – підготували наукові роботи.

На урочистому відкритті конкурсу учасників вітали Ярмощук Микола Анатолійович – директор КЗ «Запорізький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Запорізької обласної ради, відповідального за роботу цих наукових відділень; Бондар Олександр Григорович – перший проректор ЗНУ, доктор юридичних наук, професор; Омельянчик Людмила Олександрівна – декан біологічного факультету, доктор фармацевтичних наук, професор; Бовт Валентина Дем’янівна – доктор біологічних наук, професор.

143 юних дослідників захищали свої наукові роботи на 7 секціях відділення хімії і біології (92 учня ) та на 6 секціях відділення екології і аграрних наук (51 учень), з них 77 стали переможцями.

Оцінювали захист наукових робіт учнів 11 докторів наук, 36 кандидатів наук (ЗНУ, МДПУ, БДПУ, ТДАТУ, КЗВО «ХННРА»).

Кращі результати показали:

Пенчук Євген – учень 11 класу Дніпрорудненської СШ І-ІІІ ст. «Світоч», вихованець КПНЗ «МАНум» Василівської районної ради (секція «Агрономія»);

Зимницький Валерій – учень 10 класу Костянтинівського районного НВО «Гімназія-МАН № 1 «Таврія» Мелітопольської районної ради (секція «Селекція і генетика»);

Мельникова Єлизавета – учениця 10 класу Юр’ївської БЗОШ І-ІІІ ст.» Приморської районної ради (секція «Ветеринарія та зоотехнія»);

Матус Надія – учениця 10 класу Запорізького ліцею «Логос», вихованка обласного Центру туризму (секція «Охорона довкілля та раціональне природокористування»);

Ниженець Ангеліна – учениця 10 класу Мелітопольського ліцею № 19, вихованка Центру позашкільної освіти Мелітопольської міської ради (секція «Лісознавство»);

Каряка Сергій – учень 11 класу Запорізького багатопрофільного ліцею № 99 (секція «Екологія»);

Тодоришин Даніїл – учень 11 класу Запорізького багатопрофільного ліцею № 99 (секція «Загальна біологія»);

Латишев Богдан – учень 9 класу Мелітопольського ліцею-інтернату ІІ-ІІІ ст. Запорізької обласної ради (секція «Біологія людини»);

Барковська Анастасія - учениця 11 класу Запорізької гімназії № 11 (секція «Медицина»);

Глек Анастасія – учениця 11 класу Мелітопольського ліцею-інтернату ІІ-ІІІ ст. Запорізької обласної ради (секція «Ботаніка та зоологія»);

Льовкіна Марія – учениця 10 класу Запорізького багатопрофільного ліцею № 99 (секція «Валеологія»);

Зайченко Михайло – учень 11 класу Запорізького багатопрофільного ліцею № 99 (секція «Хімія»);

Мосіяш Анастасія – учениця 11 класу Токмацької ЗОШ № 5, вихованка ЗОЦЕНТУМ (секція «Психологія»).

Бажаємо переможцям ІІ етапу конкурсу МАН посісти призові місця і на ІІІ етапі конкурсу в м. Києві.

Закрити...

<<
1
2
3
4
5
6
7
8
9
>>