Головна


Розвиток системи комфортно-адаптивних умов спілкування дитини з природними об'єктами у БДЮТ «Центр розвитку дітей та молоді»

Великий український педагог Василь Сухомлинський казав: "Вихователь - це мудрий і рішучий «садівник», діти - деревця, моральний стрижень людини - «хлібний корінь», ідеал - «зелений паросток», а природа - «колиска думки». Знайомство з природою, вміння радіти її дарам, бути вдячним за все, що вона створила - одна з головних моральних якостей справжньої людини. Біоенергетичний потенціал природи – це безперервний процес оновлення, який відіграє важливу роль у оздоровленні дітей.

Показати далi...

В області завершено акцію «Горлиця звичайна – птах року 2020»

З метою формування екологічної культури, природознавчих компетентностей на основі вивчення орнітофауни рідного краю в Запорізькій області протягом 2020 року було проведено обласний етап Всеукраїнської акції «Птах року». Птахом року було обрано Горлицю звичайну (лат. Streptopeliaturtur) – вид птахів з родини голубових (Columbidae). Учасники акції оформляли плакати, писали вірші, малювали та створювали аплікації робили лепбукі, знайомились з особливостями зовнішнього вигляду птахів, біологічною класифікацією (відповідно до вікових можливостей), вивчили особливості живлення та способу життя горлиці, знаходили цікаві факти.

Показати далi...

Вітаємо майбутніх науковців!!!

З 5 по 8 листопада уперше за всю свою історію пройшов фінал Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в онлайн-форматі, який об’єднав всю Україну та висвітлив її потенціал. Нові правила, нові умови, нові стандарти міжнародного зразка, новий досвід – це те, що пропонував цього року своїм учасникам конкурс.

Показати далi...

Всеукраїнська ювілейна естафета «Стежками юннатівського руху» на Запоріжжі

З нагоди відзначення 95-річчя юннатівського руху в Україні юннати Запорізького краю долучились до участі в найрізноманітніших за змістом і формами заходах: створили відеоролики і слайд-фільми про історію юннатівського руху в закладах освіти, провели зустрічі з ветеранами юннатівського руху, наукові брифінги «Засоби збереження біорізноманіття Північного Приазов’я», провели екофестивалі «Еко – це стиль мого життя», ігри-квести «Люби, знай, оберігай свій рідний край», тематичні місячники «Збережемо Азовське море», моніторингові дослідження, екскурсії, екологічні заходи: «Вартові довкілля», «Друге життя речей», ігри-конкурси «Козацькі забави», трудові десанти та акції «Чисте місто», «Чисте узбережжя моря», «Діти за чисту воду». Юннати Запорізької області не залишились осторонь участі у «Всесвітньому Дні прибирання» та Всеукраїнській акції «Мільйон дерев за 24 години».

Показати далi...

<<
1
2
3
4
5
6
7
8
9
>>