Головна


Юні патріоти Запорізького краю стали учасниками Всеукраїнського фестивалю патріотичних в м. Києві

З 24 по 27 червня 2019 року в м. Києві в Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді був проведений Всеукраїнський фестиваль патріотичних дій учнівської молоді. Запорізьку область представляли гуртківці Запорізького обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді, вихованці закладів освіти Запорізького району та м. Запоріжжя:

Показати далi...

Збір лідерів Всеукраїнської дитячої спілки «Дитячий екологічний парламент» та юннатівських секцій охорони природи 20.06 м. Київ.

З 17 по 20 червня 2019 року комунальний заклад «Запорізький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Запорізької обласної ради забезпечив участь учнівської делегації у Всеукраїнському зборі лідерів «Дитячий екологічний парламент». Команду Запорізької області представляли вихованці гуртків Запорізького обласного еколого-натуралістичного центру:

Показати далi...

Юннати Запорізького краю стали учасниками Всеукраїнського зльоту юних дослідників-природознавців.

З 10 по 13 червня 2019 року юні запорізькі дослідники-природознавці стали учасниками Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних проектів з природознавства, який відбувся у м. Києві.

Показати далi...

Майбутні науковці в обласній літній школі МАН

З 03.06.2019 по 18.06.2019 року за ініціативою Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації з метою навчання, виховання і підтримки обдарованої учнівської молоді було проведено ІV обласну літню школу за напрямами: мовним (український, іноземний), фізико-математичним, історико-географічним, хіміко-біологічним).

Показати далi...

Юні екологи Запорізької області – учасники Всеукраїнського збору екологів в м. Суми.

З 4 по 7 червня 2019 року Запорізьким обласним центром еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді була організована участь команди Запорізької області у XIII Всеукраїнському експедиційно-польовому зборі команд юних екологів у місті Суми.

Показати далi...

<<
1
2
3
4
5
6
7
8
9
>>