Головна


Педагоги ЗОЦЕНТУМ пройшли інструктаж з пожежної безпеки

6 грудня 2019 р. для працівників закладу було проведено навчання з пожежної безпеки шляхом включення системи оповіщення про пожежу та управління евакуюванням людей. Представниками ТОВ ЗППР «Спецавтоматика» Перепелиця М.Г. і Голубєв А.В., був проведений інструктаж щодо дій персоналу у разі виникнення пожежі у закладі.

Показати далi...

Гості ЗОЦЕНТУМ - вихованці гуртка "Юні друзі природи"

Сьогодні Запорізький обласний центр-еколого натуралістичної творчості відвідали вихованці гуртка «Юні друзі природи», учні загально освітньої школи №52 м. Запоріжжя. Вони побували у «Музеї хліба», дізнались про аграрні культури, про природу Запорізького краю та познайомились з тваринами в куточку живої природи. Юним гуртківцям дуже сподобалось спілкуватись з природою!

Показати далi...

Заклади освіти Запорізького краю формують ключові екологічні компетентності вихованців.

Для досягнення нової якості позашкільної освіти педагоги еколого-натуралістичного спрямування Запорізького краю розпочали роботу по впровадженню методики, яка базується на застосуванні компетентісного підходу.

Показати далi...

Всеукраїнський форум студентської та учнівської молоді «Дотик природи»

З 5 по 7 листопада 2019 року в м. Києві в Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді був проведений Всеукраїнський форум студентської та учнівської молоді «Дотик природи».

Показати далi...

<<
1
2
3
4
5
6
7
8
9
>>