Головна


Майбутні науковці в обласній літній школі МАН

З 03.06.2019 по 18.06.2019 року за ініціативою Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації з метою навчання, виховання і підтримки обдарованої учнівської молоді було проведено ІV обласну літню школу за напрямами: мовним (український, іноземний), фізико-математичним, історико-географічним, хіміко-біологічним).

Показати далi...

Юні екологи Запорізької області – учасники Всеукраїнського збору екологів в м. Суми.

З 4 по 7 червня 2019 року Запорізьким обласним центром еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді була організована участь команди Запорізької області у XIII Всеукраїнському експедиційно-польовому зборі команд юних екологів у місті Суми.

Показати далi...

ⅤⅠⅠⅠ Всеукраїнський експедиційно-польовий збір юних ботаніків проведено в м. Запоріжжі!

Протягом 3-х днів з 28 по 30 травня 2019 року Національним еколого-натуралістичним Центром учнівської молоді Міністерства освіти і науки України спільно з Департаментом освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації та комунальним закладом «Запорізький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Запорізької обласної ради було проведено ⅤⅠⅠⅠ Всеукраїнський експедиційно-польовий збір команд юних ботаніків.

Показати далi...

Юннати Запорізького краю у ⅩⅠⅤ Всеукраїнському конкурсі дослідно-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник»

Юннати Запорізького краю стали учасниками ⅩⅠⅤ Всеукраїнського конкурсу дослідно-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник» 2019 у м. Києві

Показати далi...

Юннати Запорізького краю стали учасниками Vll Всеукраїнського експедиційно-польового збору команд юних зоологів у м. Черкаси

З 21 по 23 травня 2019 року юні зоологи Запорізького краю стали учасниками Всеукраїнського експедиційно-польового збору команд юних зоологів який відбувся в м. Черкаси.

Показати далi...

<<
1
2
3
4
5
6
7
8
9
>>