Головна


Обласна виставка творчих робіт Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція»

В Запорізькому обласному центрі еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді протягом грудня 2019 року – січня 2020 року працює обласна виставка робіт учасників конкурсу «Новорічна композиція». Метою заходу є пропаганда серед молоді бережливого ставлення до природи, формування практичних умінь та навичок учнів у виготовленні композицій, які символізують та відображають новорічно-різдвяну флористику.

Показати далi...

Заочний етап Всеукраїнської виставки - конкурсу «Український сувенір»

Запорізький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді протягом січня 2020 року проводить обласну виставку-конкурс «Український сувенір». Метою заходу є виховання національного світогляду учнівської молоді через пізнання народного мистецтва, стимулювання розвитку творчого пошуку, художнього смаку при виконанні креативних робіт з використанням традиційних матеріалів і технік. Творчі роботи представлені у різних техніках виконання: плетіння з кори дерева, лози, рогози, декоративний розпис, травоплетіння в українських традиціях, різьба та розпис на гарбузах, джгутова філігрань, вироби з джгута, сезалю.

Показати далi...

Обласна виставка робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україно!»

В Запорізькому обласному центрі еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді з 2 січня 2020 року розпочала роботу обласна виставка робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україно!». Метою заходу є розвиток пізнавальних інтересів, уяви, сприйняття, мислення; формування художньо-естетичних якостей, екологічної культури; готовності брати участь у суспільному і культурному житті країни. Активними учасниками фотовиставки стала учнівська молодь закладів освіти Запорізької області з Бердянського, Більмацького, Вільнянського, Веселівського, Запорізького, Камꞌянсько-Дніпровського, Мелітопольського, Михайлівського, Новомиколаївського, Пологівського, Приазовського, Приморського, районів, міст Бердянськ, Енергодар, Мелітополь, Запоріжжя та закладів обласного підпорядкування.

Показати далi...

27.12.19 року за запрошенням колективу Запорізької дитячої залізниці гуртківці Запорізького обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді, учні старших класів шкіл міста, стали учасниками заходу неформальної освіти «Екологічний експериментаріум», який проходив у місті Дніпро в Дніпропетровському національному університеті залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна, на базі кафедри «Хімія та інженерна екологія».

Діти мали змогу побачити:

Показати далi...

Батьки учнів Пологівської спеціалізованої різнопрофільної школи І-ІІІ ступенів №2 висловлюють подяку М. Ярмощуку за організацію екскурсії для учнів-переможців екологічних конкурсів до м. Києва.

Особливі слова вдячності висловлюємо керівникам груп Борсук Нонні Сергіївні та Тітяковій Зої Григорівні, які відповідали за наших дітей, за турботу та дбайливе ставлення до них.

Завдяки цікавій, насиченій програмі наші діти отримали велике задоволення та незабутні враження від поїздки!


Батьки Бурими Карини, Верби Максима, Сторчак Ксенії,

Шило Катерини, Штандюка Владислава

Показати далi...

Колектив учнів, вчителів та батьків Троянської ЗОШ I-III ступенів Бердянської районної ради висловлюють найтепліші слова подяки директору Ярмощуку Миколі Анатолійовичу та педагогам ЗОЦЕНТУМ ЗОР за організацію та супровід новорічної поїздки до міста Києва на різдвяну ялинку та екскурсії до Музею води, Планетарію та Експериментаріуму. Діти провели незабутні вихідні та отримали море вражень та неповторні емоції.

Підтримка учнів – свідчення Вашого небайдужого ставлення до важливості екологічного виховання. Бажаємо здоров 'я, взаєморозуміння, благополуччя та наснаги. Дякуємо за Вашу самовіддану працю, за віру у майбутнє наших дітей та країни.


Батьки та вихованці гуртка «Фітодизайн»

Троянської ЗОШ I-III ступенів

Показати далi...

<<
1
2
3
4
5
6
7
8
9
>>