Головна


Участь школярів Запорізької області у Всеукраїнському форумі студентської та учнівської молоді «Дотик природи»

Інформація про участь школярів Запорізької області у Всеукраїнському форумі студентської та учнівської молоді «Дотик природи» з 31 жовтня по 2 листопада 2018 року у м. Київ


З 31 жовтня по 2 листопада 2018 року в м. Києві в Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді був проведений Всеукраїнський форум студентської та учнівської молоді «Дотик природи» у м. Київ.

Комунальний заклад «Запорізький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Запорізької обласної ради забезпечив участь у форумі учнівської делегації області. До складу команди увійшли 13 вихованців закладів освіти Василівського, Бердянського, Великобілозерського, Приморського, Пологівського районів та м. Запоріжжя, м. Енергодар, м. Бердянськ.

Показати далi...

Гості Центру ‒ вихованці недільних шкіл

3 листопада 2018 року до Запорізького обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді завітали вихованці Недільних шкіл Покровського округу Запорізької єпархії Української православної церкви.

Педагогічний колектив разом з представниками торгової марки «Хлібодар» тепло зустріли гостей. Учасники отримали яскраві враження від екскурсії до Музею хліба, куточка живої природи та додаткові знання про екологічну безпеку в природному середовищі. Гості подарували Музею хліба ікону Божої Матері «Спорительниця хлібів» (помічниця для людей в їх трудах у пошуках хліба насущного).

Печиво торгової марки «Хлібодар» отримав кожен учасник заходу.

Ця зустріч сприяла вихованню поваги до людей сільськогосподарської праці, бережливого відношення до хліба та природи.

Показати далi...

Про участь у Всеукраїнському семінарі-нараді «Нові виміри результативності позашкільної освіти: вимоги часу, сучасні практики»

Згідно плану Національного еколого-натуралістичного Центру Міністерства освіти і науки з 30 жовтня по 1 листопада 2018 р. у м. Суми було проведено семінар-нараду для керівників обласних екоцентрів «Нові виміри результативності позашкільної освіти: вимоги часу, сучасні практики»

Від Запорізького обласного еколого-натуралістичного Центру участь в нараді взяла заступник директора з навчально-методичної роботи Ульянова Олена Іванівна.

Показати далi...

Обласний зліт юних натуралістів «Мій край ‒ моє натхнення» в рамках Всеукраїнської акції «День натураліста»

25 жовтня 2018 року Запорізьким обласним центром еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді проведено Обласний зліт юних натуралістів «Мій край – моє натхнення» в рамках Всеукраїнської акції «День натураліста».

Показати далi...

День захисника України

З метою національно-патріотичного виховання молоді до Дня захисника України Запорізьким обласним центром еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді проведено наступні заходи:

Показати далi...

<<
1
2
3
4
5
6
7
>>