Головна


УВАГА

На виконання Постанови КМУ від 09.12.2020 р. №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» гурткова робота в ЗОЦЕНТУМ переходить на дистанційну форму. Матеріали для занять гуртків знаходяться за посиланням.

В період з 00 годин 00 хвилин 8 січня 2021 р. до 00 годин 00 хвилин 25 січня 2021 р. на території України забороняється: відвідування закладів освіти незалежно від форми власності її здобувачами, крім закладів дошкільної освіти та спеціальних закладів освіти.

Показати далi...

Проведено обласний екологічний Форум «Заповідні краєвиди Запорізького краю»

17 грудня 2020 року комунальним закладом «Запорізький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Запорізької обласної ради в режимі on-line було проведено обласний екологічний Форум «Заповідні краєвиди Запорізького краю». Форум проводився з метою масового залучення учнівської молоді до еколого-природоохоронної діяльності, збереження природної різноманітності ландшафтів, тваринного і рослинного світу та моніторингу навколишнього природного середовища.

Показати далi...

Заповідні краєвиди Запорізького краю

Запрошує взяти участь в обласному екологічному Форумі «Заповідні краєвиди Запорізького краю»

17 грудня 2020 року

Для участі в Форумі необхідно до 11 грудня 2020 року подати заявку на електронну адресу ЗОЦЕНТУМ: kzzocentum@ukr.net Форум відбудеться в режимі on-line на базі Інтернет порталу Google meet.


Показати далi...

Розвиток системи комфортно-адаптивних умов спілкування дитини з природними об'єктами у БДЮТ «Центр розвитку дітей та молоді»

Великий український педагог Василь Сухомлинський казав: "Вихователь - це мудрий і рішучий «садівник», діти - деревця, моральний стрижень людини - «хлібний корінь», ідеал - «зелений паросток», а природа - «колиска думки». Знайомство з природою, вміння радіти її дарам, бути вдячним за все, що вона створила - одна з головних моральних якостей справжньої людини. Біоенергетичний потенціал природи – це безперервний процес оновлення, який відіграє важливу роль у оздоровленні дітей.

Показати далi...

В області завершено акцію «Горлиця звичайна – птах року 2020»

З метою формування екологічної культури, природознавчих компетентностей на основі вивчення орнітофауни рідного краю в Запорізькій області протягом 2020 року було проведено обласний етап Всеукраїнської акції «Птах року». Птахом року було обрано Горлицю звичайну (лат. Streptopeliaturtur) – вид птахів з родини голубових (Columbidae). Учасники акції оформляли плакати, писали вірші, малювали та створювали аплікації робили лепбукі, знайомились з особливостями зовнішнього вигляду птахів, біологічною класифікацією (відповідно до вікових можливостей), вивчили особливості живлення та способу життя горлиці, знаходили цікаві факти.

Показати далi...

69068, м. Запоріжжя, вул. Чарівна, 11
Тел./факс: 280-51-59 - бухгалтерия; 280-51-58 - секретарь, методисты
e-mail: kzzocentum@ukr.net