Головна


Запрошуємо до обласного етапу Всеукраїнської акції «День юного натураліста - 2020»

З метою активізації роботи з учнівською молоддю щодо формування у неї екологічної культури, залучення її до практичної природоохоронної роботи та інших біологічних напрямів починаючи з 2008 року, в останній робочий день третього тижня вересня, в Україні проводиться Всеукраїнська акція «День юного натураліста». Гасло Акції: «У Юннатії кордонів немає», «Юннат – це на все життя» тощо. Запрошуємо до участі учнівські та педагогічні колективи закладів загальної середньої, професійно-технічної, позашкільної освіти. Заходи в рамках «Дня юного натураліста» можуть проводитись протягом вересня-жовтня.

Лист та умови проведення Акції розміщені в розділі «нормативні документи».

Показати далi...

«Стежками юннатівського руху»

У 2020 році позашкільники України відзначають 95- річчя юннатівського руху. З нагоди цієї події Національний еколого- натуралістичний центр спільно з обласними та районними еколого -натуралістичними центрами проводить Всеукраїнську ювілейну естафету «Стежками юннатівського руху».

Показати далi...

Шанові педагоги та батьки! Юні друзі!

Запорізький обласний еколого – натуралістичний Центр учнівської молоді Запорізької обласної ради оголошує набір вихованців на 2020 – 2021 н.р. у гуртки природоохоронного, екологічного, валеологічного напрямків:«Юні друзі природи»

«Основи екологічних знань»

«Юні флористи»

«Фотонатуралісти»

«Біологія людини»

«Юні зоологи»

«Людина і довкілля»

«Основи генетики»

«Фітодизайн»

«Природознавство для дошкільників»

«Абетка природо знайки»

«Юні овочівники»

«Природа через призму англійської мови»

«Основи біоетики»

«Юні екологи»

«Юні квітникарі» (та інші.)


Вихованцями гуртків можуть бути школярі 1-11 класів, вихованці дитячих дошкільних закладів, шкіл-інтернатів Запорізької області.


Запрошуємо до співпраці заклади загальної середньої освіти, які знаходяться на територіях об’єднаних територіальних громадТелефон для довідок 280-51-59

e-mail: kzzocentum@ukr.net


Показати далi...

Участь в онлайн-конференції з питань дистанційної освіти та навчально-дослідної роботи в закладах освіти

27 травня 2020 року педагоги Запорізького обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді стали учасниками Всеукраїнської онлайн-конференції «Ефективна дистанційна педагогічна діяльність: від теорії до практики». Ініціаторами проведення конференції стали Громадська організація «Спілка освітян України» та Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді. До обговорення були залучені фахівці державних установ системи освіти та директори закладів позашкільної освіти, завідувачі відділів Палаців, Будинків дітей та юнацтва, вчителі-експерти Microsoft, тренери освітніх програм.

Показати далi...

<<
1
2
3
4
5
6
7
8
9
>>